Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > URY2V220MHD
URY2V220MHD
URY2V220MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi URY2V220MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela URY2V220MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela URY2V220MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 59516 pcs Podatkovni list URY SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 350V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija URY
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 90mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 144mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose