Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > URZ1E220MDD
URZ1E220MDD
URZ1E220MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi URZ1E220MDD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela URZ1E220MDD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela URZ1E220MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 823127 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecURZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija URZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 55mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 110mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-15935
URZ1E220MDD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF