Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > URZ2AR22MDD1TA
URZ2AR22MDD1TA
URZ2AR22MDD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi URZ2AR22MDD1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela URZ2AR22MDD1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela URZ2AR22MDD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 726935 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecURZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija URZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 0.22µF