Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > USA1C470MDD
USA1C470MDD
USA1C470MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi USA1C470MDD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela USA1C470MDD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 16V T/H
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela USA1C470MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 16V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1122106 pcs Podatkovni list USA, USR SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija USA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 68mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 102mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-15967
USA1C470MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF