Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > USR1H2R2MDD1TP
USR1H2R2MDD1TP
USR1H2R2MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi USR1H2R2MDD1TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela USR1H2R2MDD1TP
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela USR1H2R2MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1258353 pcs Podatkovni list USA, USR SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija USR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 28.5mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose