Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UST1C101MDD1TA
UST1C101MDD1TA
UST1C101MDD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UST1C101MDD1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UST1C101MDD1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela UST1C101MDD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 395521 pcs Podatkovni list UST SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UST
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 107mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 160.5mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-17434-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF