Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > USW1A220MDD1TP
USW1A220MDD1TP
USW1A220MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi USW1A220MDD1TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela USW1A220MDD1TP
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela USW1A220MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1170032 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUSW Series
Kategorija kondenzatorji Toleranca 22µF
Velikost zemljišča na površini 0.059" (1.50mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija USW RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - nizka frekvenca Audio Ripple Current Polar
Polarizacija Radial, Can Pitch - Connector 10V
Paket / primer - delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kondenzatorjev 35mA Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Številka izdelka proizvajalca USW1A220MDD1TP Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Razširjen opis 22µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Aplikacije 1000 Hrs @ 85°C