Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUD1C151MCR1GS
UUD1C151MCR1GS
UUD1C151MCR1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUD1C151MCR1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUD1C151MCR1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5717 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UUD1C151MCR1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UUD
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 140mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 280mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanca 340 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.303" (7.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose