Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUG2E330MNQ1MS
UUG2E330MNQ1MS
UUG2E330MNQ1MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUG2E330MNQ1MS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUG2E330MNQ1MS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela UUG2E330MNQ1MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 250V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm)
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UUG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 340mA @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 33µF