Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UUR1A151MCL1GS
UUR1A151MCL1GS
UUR1A151MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UUR1A151MCL1GS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UUR1A151MCL1GS
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
številka dela UUR1A151MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UUR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 85mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 110.5mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 493-9572-2
UUR1A151MCL1GS-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF