Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVK2E680MHD
UVK2E680MHD
UVK2E680MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVK2E680MHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVK2E680MHD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela UVK2E680MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 86983 pcs Podatkovni list UVK SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija UVK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 380mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 608mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose