Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVR1A220MDD6
UVR1A220MDD6
UVR1A220MDD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVR1A220MDD6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVR1A220MDD6
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2800 pcs
Product parameter
številka dela UVR1A220MDD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 836735 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVR Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija UVR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 65mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 130mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose