Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVR2V101MRA6
UVR2V101MRA6
UVR2V101MRA6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVR2V101MRA6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVR2V101MRA6
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5711 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UVR2V101MRA6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5711 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVR Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 350V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija UVR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 570mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 912mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100µF