Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVY2D100MPD1TA
UVY2D100MPD1TA
UVY2D100MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVY2D100MPD1TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVY2D100MPD1TA
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela UVY2D100MPD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 340064 pcs Podatkovni list UVY SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UVY
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 57mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 91.2mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose