Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVY2D4R7MED
UVY2D4R7MED
UVY2D4R7MED
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVY2D4R7MED z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVY2D4R7MED
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UVY2D4R7MED Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 617517 pcs Podatkovni list UVY SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija UVY
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 35mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 56mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-17371
UVY2D4R7MED-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4.7µF