Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVZ2A4R7MDH
UVZ2A4R7MDH
UVZ2A4R7MDH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVZ2A4R7MDH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVZ2A4R7MDH
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5424 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela UVZ2A4R7MDH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5424 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija UVZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 32mA @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose