Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UVZ2E470MHD1TO
UVZ2E470MHD1TO
UVZ2E470MHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UVZ2E470MHD1TO z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UVZ2E470MHD1TO
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela UVZ2E470MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 87102 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUVZ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 250V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija UVZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 210mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 336mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-13539-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF