Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > KXG160VB331M18X31LL
KXG160VB331M18X31LL
KXG160VB331M18X31LL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KXG160VB331M18X31LL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KXG160VB331M18X31LL
Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4293 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KXG160VB331M18X31LL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4293 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 160V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija KXG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.39A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.1275A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.240" (31.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose