Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > SMG200VB331M22BLL
SMG200VB331M22BLL
SMG200VB331M22BLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMG200VB331M22BLL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMG200VB331M22BLL
Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4915 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SMG200VB331M22BLL Proizvajalec Nippon Chemi-Con
Opis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4915 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija SMG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.07A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.605A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.032 Ohm @ 120Hz natančen opis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.032 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose