Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 172-037-242R911
172-037-242R911
172-037-242R911
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 172-037-242R911 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 172-037-242R911
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs16 pcs32 pcs64 pcs
112 pcs256 pcs512 pcs1008 pcs
Product parameter
številka dela 172-037-242R911 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12435 pcs Podatkovni list 172-yyy-242Ryy1
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Wire Wrap
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated
Serija 172, M Series Pakiranje Tray
Druga imena 172037242R911
4937FA
delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal