Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 172-E25-113R051
172-E25-113R051
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 172-E25-113R051 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 172-E25-113R051
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela 172-E25-113R051 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 28756 pcs Podatkovni list 172-Eyy-11yRyy1
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating 500V Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated
Serija 172-E, M Series Pakiranje Bulk
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Board Lock, Grounding Indents
natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A