172-E37-212-021
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 172-E37-212-021 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 172-E37-212-021 |
|---|---|
| Proizvajalec | NorComp |
| Opis | CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
Product parameter
| številka dela | 172-E37-212-021 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 5264 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik | - |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) | Material školjke, Dokončaj | Steel, Tin Plated |
| Serija | 172-E | Pakiranje | - |
| Druga imena | 3537FE 59E09F 59E09F-ND |
delovna temperatura | -50°C ~ 100°C |
| Število vrstic | 2 | Število pozicij | 37 |
| Tip montaže | Panel Mount, Through Hole | Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Ingress Protection | - |
| Stanovanjski material | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Flange Feature | Board Side (4-40) |
| Lastnosti | - | natančen opis | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Trenutna ocena | 5A | Vrsta kontakta | Signal |