172-E50-112-011
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 172-E50-112-011 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 172-E50-112-011 |
|---|---|
| Proizvajalec | NorComp |
| Opis | CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 172-E50-112-011 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| količina Na voljo | 15348 pcs | Podatkovni list | 172-Eyy-10y-yyy |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Žični merilnik | - |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 5 (DD, D) | Material školjke, Dokončaj | Steel, Tin Plated |
| Serija | 172-E | Pakiranje | - |
delovna temperatura | -50°C ~ 100°C |
| Število vrstic | 3 | Število pozicij | 50 |
| Tip montaže | Panel Mount, Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Ingress Protection | - | Stanovanjski material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Flange Feature | Board Side (4-40) | Lastnosti | Grounding Indents |
| natančen opis | 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Trenutna ocena | 5A |