Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 180-M62-203L001
180-M62-203L001
180-M62-203L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 180-M62-203L001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 180-M62-203L001
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs16 pcs32 pcs64 pcs
112 pcs256 pcs512 pcs
Product parameter
številka dela 180-M62-203L001 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7796 pcs Podatkovni list 180-Myy-20yLyyy Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 24-28 AWG
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) High Density Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated
Serija 180-M, M Series Pakiranje Tray
Druga imena 180-M6201FN
180M62203L001
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 62
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal