Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 190-025-213L567
190-025-213L567
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 190-025-213L567 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 190-025-213L567
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela 190-025-213L567 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71375 pcs Podatkovni list 190-025-213Lyyy Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated
Serija 190 Pakiranje -
Druga imena NOR1727 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Podobni izdelki
190-025-163R001 Image
 RFQ
190-31214-001 Image
  • del #:1900
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:SILVER 1.88"X60YD 5.8 MILS 24
  • Na zalogi:8912
 RFQ
190-025-263R001 Image
1900 Image
  • del #:1900
  • Proizvajalci:B&K Precision
  • Opis:POWER SUPPLY 1-16V 60A SWITCH DC