Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 195-078-213L001
195-078-213L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 195-078-213L001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 195-078-213L001
Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
40 pcs
Product parameter
številka dela 195-078-213L001 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8855 pcs Podatkovni list 195-yyy-213Lyy1Backshell Reference Guide
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) High Density Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated
Serija 195 Pakiranje -
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 4
Število pozicij 78 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Shielded natančen opis 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Signal