955-037-010R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 955-037-010R011 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 955-037-010R011 |
|---|---|
| Proizvajalec | NorComp |
| Opis | BACKSHELL 37POS Q-LOCK PLAS BLK |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 955-037-010R011 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| Opis | BACKSHELL 37POS Q-LOCK PLAS BLK | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | 955, ARMOR | Obloga | - |
| Druga imena | 955-37QPE 955037010R011 |
Število pozicij | 37 |
| Lastnosti | - | natančen opis | 37 Position Two Piece Backshell Connector Black 45°, 180° Unshielded |
| Barva | Black | Vrsta kabla | Round |
| Izhod iz kabla | 45°, 180° | Vrsta pripomočka | Two Piece Backshell |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
955-015-020R121 - Proizvajalci:
NorComp - Opis:
BACKSHELL 15POS Q-LOCK MET PLAS - Na zalogi: