Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > 13FPR090E
13FPR090E
13FPR090E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 13FPR090E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 13FPR090E
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.09 OHM 3W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela 13FPR090E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.09 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18946 pcs Podatkovni list 10 Series (12,13,14,15,17)
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.200" Dia x 0.626" L (5.08mm x 15.90mm) Serija 10
Odpornost 90 mOhms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Current Sense, Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 90 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sestava Metal Element