Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > 17FPR010E
17FPR010E
17FPR010E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 17FPR010E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 17FPR010E
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.01 OHM 7W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 17FPR010E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.01 OHM 7W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16795 pcs Podatkovni list 10 Series (12,13,14,15,17)
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.500" L (9.53mm x 38.10mm) Serija 10
Odpornost 10 mOhms Moč (Watts) 7W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Current Sense, Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 10 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sestava Metal Element