Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > 602SJR00300
602SJR00300
602SJR00300
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 602SJR00300 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 602SJR00300
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.003 OHM 5% 1/4W L BEND
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5371 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 602SJR00300 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.003 OHM 5% 1/4W L BEND Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5371 pcs Podatkovni list 60S Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm) Serija 60S
Odpornost 3 mOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Paket / primer Strip, L Bend
Druga imena 602SJR003
602SJR00300BK
delovna temperatura -40°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 3 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Strip, L Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element Sestava Metal Element
Podobni izdelki
602SJR00300E Image
  • del #:602SJR00300E
  • Proizvajalci:Ohmite