Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > B12KR50E
B12KR50E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B12KR50E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B12KR50E
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.5 OHM 12W 10% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela B12KR50E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.5 OHM 12W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23789 pcs Podatkovni list 200 Series
Kategorija upori Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient ±400ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.313" Dia x 1.750" L (7.94mm x 44.45mm) Serija Brown Devil® 200
Odpornost 500 mOhms Moč (Watts) 12W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena OHB12KR50E
OHB12KR50E-ND
delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 500 mOhms ±10% 12W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Podobni izdelki
  • del #:B12L
  • Proizvajalci:APEM Inc.
  • Opis:SWITCH PUSHWHEEL
  • Na zalogi:21782
B12KB-BA Image
B12LH Image
  • del #:B12LH
  • Proizvajalci:NKK Switches
  • Opis:SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
  • Na zalogi:26861
B12KW Image
  • del #:B12KW
  • Proizvajalci:NKK Switches
  • del #:B12KR50
  • Proizvajalci:Ohmite
 RFQ
B12KV-BC Image
B12KV-AH Image
  • del #:B12KV
 RFQ
  • del #:B12KH
B12LB Image
  • del #:B12LB