Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > C300KR40E
C300KR40E
C300KR40E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C300KR40E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C300KR40E
Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 0.4 OHM 10% 300W
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela C300KR40E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 0.4 OHM 10% 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2645 pcs Podatkovni list 280 Series
Kategorija upori Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient ±400ppm/°C Velikost / dimenzija 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Serija Corrib®280 Odpornost 400 mOhms
Moč (Watts) 300W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Tubular delovna temperatura -55°C ~ 400°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 400 mOhms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound