Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > L25J1R0E
L25J1R0E
L25J1R0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L25J1R0E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L25J1R0E
Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 1 OHM 5% 25W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela L25J1R0E Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 1 OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26380 pcs Podatkovni list 270 Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±400ppm/°C Velikost / dimenzija 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Serija 270 Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 25W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Tubular delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound
Premaz, tip ohišja Vitreous Enamel Coated
Podobni izdelki
L25J1R0 Image
  • del #:L25J1R0
  • Proizvajalci:Ohmite