Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > LVK25R002DER
LVK25R002DER
LVK25R002DER
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LVK25R002DER z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LVK25R002DER
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.002 OHM 2W 2512 WIDE
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela LVK25R002DER Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.002 OHM 2W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 56559 pcs Podatkovni list LVK Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1224
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm) Serija LVK
Odpornost 2 mOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Druga imena LVK25R002DERTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 2 mOhms ±0.5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film