Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > MCS3264R050FER
MCS3264R050FER
MCS3264R050FER
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MCS3264R050FER z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MCS3264R050FER
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.05 OHM 1% 2W 3264
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs
Product parameter
številka dela MCS3264R050FER Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.05 OHM 1% 2W 3264 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 272522 pcs Podatkovni list MCS Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 3264
Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija MCS
Odpornost 50 mOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric)
Druga imena MCS3264R050FERTR delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 50 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Metal Element