Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MK4320FE-R52
MK4320FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MK4320FE-R52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MK4320FE-R52
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 432 OHM 1/4W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50000 pcs
Product parameter
številka dela MK4320FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 432 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2696781 pcs Podatkovni list Metal Devil Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) Serija Metal Devil® MK
Odpornost 432 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena MK4320FER52 delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 432 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film