Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > ML7502FE-R52
ML7502FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ML7502FE-R52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ML7502FE-R52
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 75K OHM 1/2W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
40000 pcs
Product parameter
številka dela ML7502FE-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 75K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3986793 pcs Podatkovni list Metal Devil Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Serija Metal Devil® ML
Odpornost 75 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena ML7502FER52 delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 75 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film