Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > MOX-F-021002FE
MOX-F-021002FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MOX-F-021002FE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MOX-F-021002FE
Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 987 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela MOX-F-021002FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 987 pcs Podatkovni list Power-Mox Resistors
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient 50ppm/°C Velikost / dimenzija 0.770" Dia x 3.000" L (19.56mm x 76.20mm)
Serija Power-Mox Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 25W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Tubular Druga imena OHMOX-F-021002FE
OHMOX-F-021002FE-ND
delovna temperatura -65°C ~ 180°C Montažna funkcija Brackets
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil Solder Lugs Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±1% 25W Thick Film Chassis Mount Resistor