Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > OJ2715E-R52
OJ2715E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OJ2715E-R52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OJ2715E-R52
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 270 OHM 1/8W 5% AXIAL
Product parameter
številka dela OJ2715E-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 270 OHM 1/8W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6009474 pcs Podatkovni list Little Rebel Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient -450ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) Serija Little Rebel® OJ
Odpornost 270 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena OJ2715ER52 delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 270 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film