Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > OK1335E-R52
OK1335E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OK1335E-R52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OK1335E-R52
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 13K OHM 1/4W 5% AXIAL
Product parameter
številka dela OK1335E-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 13K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4900250 pcs Podatkovni list Little Rebel Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient -450ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm) Serija Little Rebel® OK
Odpornost 13 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena OK1335ER52 delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 13 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film