Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > OL1015E-R52
OL1015E-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OL1015E-R52 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OL1015E-R52
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
40000 pcs
Product parameter
številka dela OL1015E-R52 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3157464 pcs Podatkovni list Little Rebel Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient -450ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Serija Little Rebel® OL
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena OL1015ER52 delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film