Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > OM1545E-R58
OM1545E-R58
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OM1545E-R58 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OM1545E-R58
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 150K OHM 1W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
25000 pcs
Product parameter
številka dela OM1545E-R58 Proizvajalec Ohmite
Opis RES 150K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2553888 pcs Podatkovni list Little Rebel Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient -700ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) Serija Little Rebel® OM
Odpornost 150 kOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena OM1545ER58 delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 150 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film