Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RC0S2CA6R80J
RC0S2CA6R80J
RC0S2CA6R80J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RC0S2CA6R80J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RC0S2CA6R80J
Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 6.8 OHM 5% 1/4W J LEAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4189 pcs
Product parameter
številka dela RC0S2CA6R80J Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 6.8 OHM 5% 1/4W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4189 pcs Podatkovni list Surface Mount Power
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±400ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Pedestal
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm) Serija RC
Odpornost 6.8 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Paket / primer 3916 J-Lead
Druga imena RC0S2CA6R80JBK delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.164" (4.17mm)
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 6.8 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Sestava Carbon Composition