Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RW1S0BAR470J
RW1S0BAR470J
RW1S0BAR470J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RW1S0BAR470J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RW1S0BAR470J
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.47 OHM 5% 1W J LEAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5360 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RW1S0BAR470J Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.47 OHM 5% 1W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5360 pcs Podatkovni list Surface Mount Power
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±90ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Pedestal
Velikost / dimenzija 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm) Serija RW
Odpornost 470 mOhms Moč (Watts) 1W