Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RW2S0DA10R0JT
RW2S0DA10R0JT
RW2S0DA10R0JT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RW2S0DA10R0JT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RW2S0DA10R0JT
Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 10 OHM 5% 2W J LEAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5124 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RW2S0DA10R0JT Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 10 OHM 5% 2W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5124 pcs Podatkovni list Surface Mount Power
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Pedestal
Velikost / dimenzija 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Serija RW
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4524 J-Lead
Druga imena RW2S0DA10R0JTR
RW2S0DA10R0JTTR
RW2S0DA10R0JTTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.231" (5.87mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Sestava Wirewound