Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > TA310PA270RJ
TA310PA270RJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TA310PA270RJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TA310PA270RJ
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 270 OHM 10W 5% RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 31719 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela TA310PA270RJ Proizvajalec Ohmite
Opis RES 270 OHM 10W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 31719 pcs Podatkovni list TA Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Powerchip®
Velikost / dimenzija 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm) Serija Power Chip® TA
Odpornost 270 Ohms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena OHTA310PA270RJ
OHTA310PA270RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 180°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.020" (25.91mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 270 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film