Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > TAH20P2K70J
TAH20P2K70J
TAH20P2K70J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TAH20P2K70J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TAH20P2K70J
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 2.7K OHM 20W 5% TO220
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4022 pcs
Product parameter
številka dela TAH20P2K70J Proizvajalec Ohmite
Opis RES 2.7K OHM 20W 5% TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4022 pcs Podatkovni list TAH20, TCH35 Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja TO-220
Velikost / dimenzija 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm) Serija TAH
Odpornost 2.7 kOhms Moč (Watts) 20W
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-220-2
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.52mm) Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 2.7 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film