Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > TFSA270RJE
TFSA270RJE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TFSA270RJE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TFSA270RJE
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 270 OHM 1/2W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
112 pcs
Product parameter
številka dela TFSA270RJE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 270 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17238 pcs Podatkovni list TFS Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.217" x 0.028" Rectangular x 0.354" L (5.50mm x 0.70mm x 9.00mm) Serija TFS
Odpornost 270 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena OHTFSA270RJE
OHTFSA270RJE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 270 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film