Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > TUM10J2K7E
TUM10J2K7E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TUM10J2K7E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TUM10J2K7E
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela TUM10J2K7E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 103910 pcs Podatkovni list TUM,TUW Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±350ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.929" L (10.00mm x 9.00mm x 49.00mm) Serija TUM
Odpornost 2.7 kOhms Moč (Watts) 10W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena OHTUM10J2K7E
OHTUM10J2K7E-ND
delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2.7 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film