Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > TUW7JR15E
TUW7JR15E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TUW7JR15E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TUW7JR15E
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.15 OHM 7W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela TUW7JR15E Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.15 OHM 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 100356 pcs Podatkovni list TUM,TUW Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±400ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm) Serija TUW
Odpornost 150 mOhms Moč (Watts) 7W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena OHTUW7JR15E
OHTUW7JR15E-ND
delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 150 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound